Oferta - ADV Digital
  • Oferta.

    Sprawdź co możemy zrobić dla Twojego biznesu.

Oferta2019-01-02T10:14:19+02:00

Software.

Tworzymy oprogramowanie w duchu nowych technologii. Tam, gdzie liczy się czas potrafimy wykorzystać gotowe rozwiązania. Jeżeli twój projekt wymaga niestandardowego podejścia, zaproponujemy rozwiązanie, które najlepiej będzie realizowało potrzeby Twojej firmy. Co oferujemy?

  • aplikacje internetowe
  • aplikacje mobilne (Android i iOS)
  • dedykowane systemy CRM / ERP
  • MVP dla startupów

Internet of Things.

Internet jest coraz bardziej powszechny. Nawet żarówki w naszych domach potrafią bezpośrednio komunikować się z internetem. Potrafimy nie tylko zaprojektować i wyprodukować urządzenia, które będą wykorzystywały globalną sieć do komunikacji, ale stworzymy również oprogramowanie, które pozwoli nimi zarządzać

Virtual Reality.

Wprowadzamy wirtualną rzeczywistość do przedsiębiorstw. Stworzyliśmy modele odzwierciedlające rzeczywistość i w atrakcyjny sposób przedstawiamy ją wprzy użyciu najnowszych technik VR i AR.
Możliwości VR pozwalają zarówno przygotować gotowy produkt, efektownie przedstawić wizję, jak i rozszerzyć możliwości operacyjne w sprzedaży, nieruchomościach, medycynie czy edukacji.

Machine Learning.

Uczenie maszynowe zmienia wiele gałęzi gospodarki. Adaptujemy Machine Learning w różnych systemach, gdzie proces decyzyjny bazuje na danych, ich analizie i rozpoznawaniu wzorców. Rozwijamy strategie, które opierają się na danych, są skuteczniejsze od człowieka i redukują koszty pracy. Pracujemy nad systemami predykcyjnymi oraz rozpoznawania wizualnego.

Data Science.

Big Data wymusza zmianę podejścia do wykorzystania i analizy danych, zarówno w kwestiach wewnętrznych, jak i zewnętrznych przedsiębiorstwa.  Pozyskiwanie danych, ich analiza i wyciąganie właściwych wniosków stanowi źródło zysków i oszczędności w efektywnym przedsiębiorstwie. Wykorzystujemy analizę danych, na której opieramy zautomatyzowane, inteligentne systemy, które trwale zmieniają działanie przedsiębiorstw.

Skontaktuj się!
Go to Top