O nas2019-01-02T10:15:36+02:00

KIM JESTEŚMY?

Firma ADV Digital powstała z potrzeby wsparcia grupy ADV w tworzeniu rozwiązań opartych o nowoczesne technologie. Na przestrzeni lat zbudowaliśmy zespół złożony z pasjonatów i specjalistów, który posiada doświadczenie w realizacji projektów z dziedziny oprogramowania internetowego, aplikacji mobilnych oraz tworzenia urządzeń IoT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań szytych na miarę potrzeb naszych klientów, ale gdy priorytetem jest czas, potrafimy także dobrze integrować istniejące systemy.

Współpracujemy zarówno z dużymi firmami działające na rynku pod znanymi markami, jak i z niewielkimi przedsiębiorstwami szukającymi wsparcia technologicznego. Stawiamy na elastyczność i dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów oraz ich budżetu.

WSPARCIE TECHNOLOGICZNE BIZNESU.

W dzisiejszym świecie prawie każde działanie biznesowe wymaga odpowiedniego zaplecza technologicznego. Jeżeli szukasz wsprcia IT dla Twojego binzesu lub chcesz dowiedzieć się jak technologia może pomóc Ci rozwinąć Twój pomysł, skontaktuj się z nami.

AGENCJE KREATYWNE

Mamy duże doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi.

Skontaktuj się z nami

DIGITAL SIGNAGE

Tworzymy oprogramowanie dla interaktywnych kiosków i systemów informacji.

Skontaktuj się z nami

MACHINE LEARNING

Wykorzystujemy ML do analizy obrazu i wspomagania procesów decyzyjnych.

Skontaktuj się z nami

IoT

Wykorzystujemy IoT do wspomagania procesów produkcyjnych.

Skontaktuj się z nami